im. Jerzego Ziętka w Katowicach
ul. Graniczna 46;
fax/tel. (32) 255 34 50
e-mail: dyrektorgim4@o2.pl 

Szkoła Podstawowa nr 4

Kółka zainteresowań:



Harmonogram zajęć pozalekcyjnych w I semestrze w roku szkolnym 2018/2019



PONIEDZIAŁEK
7.10-7.55POCZĄTEK TYGODNIA Z FIZYKĄmgr Magdalena Bomba s.43
11.40-12.25KSIĄŻKA MÓJ PRZYJACIELmgr Agnieszka Janiszewska s.18
13.3-14.30KLUB MŁODYCH CZYTELNIKÓW mgr Ewa Kolczyks.2
13.30-14.25KUTYNA W GÓRĘ – ZAJĘCIA TEATRALNE mgr Aneta Golda s.82
13.30-15.30… FASOLKA - zajęcia kulinarne
Każdy drugi poniedziałek miesiąca
mgr Beata Węglarska-Nawrat s.48
15.20-16.05Z LITERATURĄ ZA PAN BRAT mgr Grzegorz Pietrasik s.53
15.30-16.15POLICZMY RAZEM mgr Alicja Grzywacz s.55
15.20-16.20SZACHY mgr Grzegorz Pietrasik s.53
WTOREK
8.00-8.55 ZAJĘCIA KOREKCYJNO–KOMPENSACYJNE
TECHNIKI UCZENIA SIĘ
mgr Magdalena Szaluś s.40/71
13.30-14.15TENIS STOŁOWY mgr Małgorzata Melaniuk mała sala gimn.
14.30-15.30KONSULTACJE Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO mgr Ewa Jabłońska s.64
15.30-16.30 JĘZYK HISZPAŃSKI mgr E. Pańczyk s.5
ŚRODA
12.30-13.30ZAJĘCIA KOREKCYJNO–KOMPENSACYJNE
TECHNIKI UCZENIA SIĘ
klasa IV i V
mgr A Donat s.39/71
14.30-15.30ZAJĘCIA KOREKCYJNO–KOMPENSACYJNE
TECHNIKI UCZENIA SIĘ
klasa VIII
mgr A Donat s.39/71
14.30-15.15ZAJĘCIA DOSKONALNĄCE Z JĘZYKA POLSKIEGO I LITERATURY mgr Aneta Golda s.82
15.30-16.30ZOSTAŃ MSTRZEM BADMINTONA mgr Dorota Mucha sala gimn.
CZWARTEK
7.15-8.00PORANKI Z NIEMIECKIM mgr Joanna Sierpińska-Ceglareks.9
11.30-12.30ZDROWY STYL ŻYCIA
Co drugi czwartek
mgr Małgorzata Sierżęga s.6
11.30-12.20RĘKODZIEŁO ARYSTYCZNE DLA NAJMŁODSZYCH
grupa zamknięta kl. I
mgr I. Górny s.20
12.40-13.30RĘKODZIEŁO ARYSTYCZNE DLA NAJMŁODSZYCH
grupa zamknięta kl. I
mgr I. Górny s.20
12.25-13.30MELUZYNY, POŁEDNICE I INNE BEBOKI
świat baśni śląskich
mgr Ewa Szyndler biblioteka
13.30-14.30PLANSZÓWKI
klasa IV – grupa zamknięta
mgr Beata Węglarska-Nawrat s.48
14.3-15.150MŁODY POLAK – OBYWATEL mgr Elżbieta Wesoły s.29
14.30-15.30 POZYTYWNIE ZALICZONA MATEMATYKA mgr Beata Węglarska-Nawrat s.48
14.30-15.20ZOSTAŃ MSTRZEM BADMINTONA mgr Dorota Mucha sala gimn.
14.40-15.25PIŁKA NOŻNA
grupa zamknieta
mgr Małgorzata Melaniuk hala
15.30-16.15SPOTKANIA Z BIOLOGIĄ mgr Anna Bukowiecka-Pocheć s.61
PIĄTEK
8.00-8.55 ZAJĘCIA KOREKCYJNO – KOMPENSACYJNE
TECHNIKI USPRAWNIAJĄCE UCZENIE SIĘ
klasa VII
mgr Magdalena Szaluśs.40/71
12.30-14.30ZAJĘCIA LOGOPEDYCZNE / TERAPIA RĘKI mgr Ewa Kolczyk s.2
12.30-13.30ABC BADMINTONA DLA NAJMŁODSZYCH mgr Małgorzata Sierżęga sala gimn.
12.30-13.30DO ODWAŻNYCH ŚWIAT NALEŻY
grupa zamknięta
---------- s.5
13.30-15.00DO ODWAŻNYCH ŚWIAT NALEŻY
grupa zamknięta
---------- s.5
13.30-15.00KÓŁKO INFORMATYCZNE - Crafting w praktyce mgr Tomasz Nawrats.41
14:00-14:30SIATKÓWKA DLA NAJMŁODSZYCH mgr Dorota Minkina-Konc sala gimn.
15.30-16.30 KATOWICE MIASTO SZTUKI
(co dwa tygodnie)
mgr Magdalena Dorota s.21
14:00-15:00 ZAJĘCIA EDUKACYJNE Z PSEM TERAPEUTYCZNYM
grupa zamknięta – kl. I
mgr Katarzyna Pytkowska s.19
15:15-15:45 READING DOG – CZYTAM Z PSEM
grupa zamknięta
mgr Katarzyna Pytkowska biblioteka
15.30 KATOWICE MIASTO SZTUKI
Wyjścia
mgr Magdalena Dorota s.20
16.30-17.15 TREASURE HUNT mgr Łukasz Tryba s.78