Szkoła Podstawowa nr 4
im. Jerzego Ziętka w Katowicach
ul. Graniczna 46;
fax/tel. (32) 255 34 50
e-mail: dyrektorgim4@o2.pl 

Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 9 w Katowicach

Kółka zainteresowań:



Harmonogram zajęć pozalekcyjnych w II semestrze w roku szkolnym 2019/2020



PONIEDZIAŁEK
7.00-8.00EDUKACJA OBYWATELSKA i PATRIOTYCZNA DLA NAJMŁODSZYCHmgr Elżbieta Wesoły świetlica
11.30-12.30MAGICZNY ŚWIAT BAŚNI klasy IA, IIBmgr Ewa Szyndler Biblioteka
12.30-13.30KLUB GIER PLANSZOWYCH klasy I-IIImgr Patrycja Mutwil s.23
12.30-13.30GRY PLANSZOWE - klasy Imgr Natalia Nawa świetlica
12.30-13.30MOJA SUPER MOC - UWAŻNOŚĆ I RELAKSACJA - KLASA Ib mgr Magdalena Szaluśmała sala gimn.
12.30-13.30BASEN - klasy IIIA i IA--------- Basen SP 12
13.30-14.30ZUMBA KIDS klasy I-III mgr Daria Purchałka mała sala gimn.
13.30-14.30SIATKÓWKA klasy I-III mgr Dorota Minkina sala gimn.
13.30-14.30CREATIVE GIMNASTYKA KOREKCYJNA
organizator zewnętrzny - płatne
--------------- mała sala gimn.
14.30-15.30ŚWIAT W LICZBACH - klasy III mgr Beata Węglarska-Nawrat s.48
14.30-15.30SIATKÓWKA klasy V-VI mgr Dorota Minkina sala gimn.
15.10-16.10PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINU 8-KLASISTY mgr Joanna Sierpińska-Ceglarek s.9
17.00-19.00AKROBATYKA
organizator zewnętrzny - płatne
--------------- mała sala gimn.
16.30-17.30AIKIDO
organizator zewnętrzny - płatne
---------------- sala gimn.
WTOREK
7.15-8.00TERAPIA RĘKI/LOGOPEDIA - grupa zmknętamgr Ewa Kolczyk s.2
11.30-12.30ŚWIAT LICZB - klasy IIImgr Agnieszka Janiszewska s.18
11.30-12.30ZAJĘCIA KOREKCYJNO–KOMPENSACYJNE-klasa III mgr Magdalena Szaluś s.40/71
11.30-12.30ZAJĘCIA KOREKCYJNO–KOMPENSACYJNE-klasa I i II mgr A Donat s.39/71
12.30-13.30WTOREK Z ZAGADKĄ - klasy I,II,III mgr Beata Węglarska-Nawratświetlica s.161
13.30-14.30BASEN - Klasy IIA i IIB --------------- Basen SP 12
ŚRODA
8.30-9.30BASEN - klasy IIIB i IB ------------- Basen SP12
13.30-14.30KÓŁKO INFORMATYCZNE - Cyfrowym okiem na świat - klasy III mgr Tomasz Nawrat s.41
13.30-14.30ZAJĘCIA KOREKCYJNO–KOMPENSACYJNE - klasy Vi VI mgr A Donat s.39/71
13.30-14.45MOBILNA PLASTYKA klasy I-III
organizator zewnętrzny - płatne
--------------- s.53
13.30-14.30CREATIVE - PIŁKA NOŻNA
organizator zewnętrzny - płatne
------------- sala gimn.
14.30-15.15TERAPIA RĘKI/LOGOPEDIA - grupa zmknętamgr Ewa Kolczyk s.2
14.30-15.30BADMINTON DLA UCZNIÓW ZDOLNYCH - klasy I-III mgr Małgorzata Sierżęga sala gimn.
14.30-15.30MOJA SUPER MOC - UWAŻNOŚĆ I RELAKSACJA - KLASY II mgr A. Donatmała sala gimn.
14.30-15.30MOJA SUPER MOC - UWAŻNOŚĆ I RELAKSACJA - KLASA Ib mgr Magdalena Szaluśmała sala gimn.
14.30-15.30SPOTKANIA Z BIOLOGIĄ mgr Anna Bukowiecka-Pocheć s.61
14.45-16.00MOBILNA PLASTYKA
organizator zewnętrzny - płatne - klasy I-III
---------------- s.30
15.00-16.00DOGOTERAPIA - klasy I mgr Katarzyna Pytkowska s. 19
CZWARTEK
7.00-8.00NAUKA CZYTANIA mgr Daria Purchałka s.21
8.00-8.55TEATR PROFILAKTYCZNY - klasy V-VIII mgr Aneta Golda s.82
12.30-13.30BASEN - klasa IIA ------------Basen SP12
13.30-14.30BASEN - klasa IIB ------------- Basen SP12
13.30-14.30PAPIEROWE FANTACJE - ZAJĘCIA PLASTYCZNE Z ELEMENTAMI ORIGAMI - klasy I-III mgr Agnieszka Janiszewska s.18
13.30-14.15ZUMBA KIDS klasy - I-III mgr Daria Purchałka sala gimn.
14.00-15.00CREATIVE - PIŁKA NOŻNA
organizator zewnętrzny - płatne
---------------- sala gimn.
PIĄTEK
7.00-8.00EDUKACJA OBYWATELSKA i PATRIOTYCZNA DLA NAJMŁODSZYCH mgr Elżbieta Wesołyswietlica
8.00-8.55TEATR PROFILAKTYCZNY - klasy V-VIII mgr Aneta Golda s.82
11.30-12.45MOBILNA PLASTYKA
organizator zewnętrzny - płatne - klasy I-III
---------- s.30
12.45-13.30MOBILNA PLASTYKA
organizator zewnętrzny - płatne - klasy I-III
------------- s.30