im. Jerzego Ziętka w Katowicach
ul. Graniczna 46;
fax/tel. (32) 255 34 50
e-mail: dyrektorgim4@o2.pl 

Szkoła Podstawowa nr 4

Prymusi:



Prymusi Szkoły Podstawowej nr 4 w roku szkolnym 2017/2018



Lokata Średnia IMIĘ, NAZWISKO KLASA
1 6,00 Madejska Alicja II A
2 5,89 Hołubasz Dominik III C
3 5,87 Gągałka Marta II B
4 5,80 Martyni Małgorzata II A
5 5,80 Kleser Julia II B
6 5,73 Żelasko Emilia II B
7 5,64 Nowakowska Hanna 4 A
8 5,53 Wąsik Martyna II C
9 5,50 Musiał Martyna II C
10 5,44 Stano Zuzanna III A
11 5,33 Wilczyńska Inez II B
12 5,27 Kiercz Maria II C
13 5,27 Szarf Ewelina II C
14 5,27 Błaszczak Małgorzata II B
15 5,22 Sokół Judyta III A
16 5,22 Jaromin Justyna III C
17 5,14 Podemska Aneta II A
18 5,13 Pyda Wiktor II A
19 5,13 Handrysik Anna II C
20 5,11 Pająk Aleksandra III C
21 5,06 Myszkowska Paulina III A
22 5,00 Jończyk Amelia 7 B
23 5,00 Olchawa Zuzanna II A
24 5,00 Michalik Wikroria II C
25 5,00 Radzimirska Maja II C
26 5,00 Susło Wiktoria III B
27 5,00 Trznadel Nicole III C
28 4,94 Pandzich Zuzanna III A
29 4,94 Wyżycka Zuzanna III A
30 4,94 Zasępa Kacper III A
31 4,94 Müller Tatiana III C
32 4,93 Kozak Martyna II A
33 4,93 Pietraszewska Maja II A
34 4,92 Stożek Małgorzata 7 A
35 4,89 Zelik Weronika III C
36 4,88 Kurczabiński Łukasz III C
37 4,87 Zegar Martyna II B
38 4,87 Łysik Hanna II C
39 4,83 Gurzkowski Jakub III C
40 4,80 Zimowicz Julia II A
41 4,80 Jagiełło Marta II A
42 4,80 Obidzińska Wiktoria II B
43 4,80 Niedbała Przemysław II B
44 4,80 Skrzypiec Kacper II B
45 4,80 Benek Karolina II C
46 4,79 Osypiuk Oliwia 7 B


Prymusi Gimnazjum nr 4 w roku szkolnym 2015/2016



Lokata Średnia IMIĘ, NAZWISKO KLASA
1 5,72 MICHAŁ ŁYCZEK III B
2 5,66 PAWEŁ PILECKI II C
3 5,66 MAŁGORZATA SZADE III C
4 5,44 KATARZYNA SZLĘK III A
5 5,44 WIKTORIA RIGOLL III B
6 5,44 PAULINA MIKSZTAL III C
7 5,38 ROKSANA URBACKA III A
8 5,35 WERONIKA NALEWAJKA III C
9 5,33 KAROLINA SZYMURA III C
10 5,21 DOMINIK HOŁUBASZ I C
11 5,20 JAKUB SĘK II A
12 5,20 KLAUDIUSZ BOROWSKI II D
13 5,16 MICHELLE OPASZOWSKA III A
14 5,16 RENATA WESOŁOWSKA III B
15 5,14 WIKTORIA ZIEMIANEK II D
16 5,13 WIKTOR PANTAK II C
17 5,11 KONRAD STEPANIENKO III A
18 5,07 ZUZANNA STANO I A
19 5,07 JUSTYNA JAROMIN I C
20 5,07 KAROLINA BŁASZCZAK II D
21 5,05 KACPER KINGSFORD III B
22 5,05 JULIA SMOLIŃSKA III B
23 5,00 JAROSŁAW KOMIN II B
24 5,00 FILIP PENTAK II C
25 5,00 ROKSANA BIAŁACHOWSKA III B
26 5,00 PAWEŁ WRÓBEL III C
27 4,94 KATARZYNA SWOBODA II D
28 4,94 MATEUSZ TARASEK II D
29 4,94 WIKTORIA BIEDROŃ III A
30 4,94 ZUZANNA KOZIOŁ III C
31 4,94 SARA KRZYWDA III C
32 4,93 PAULINA MYSZKOWSKA I A
33 4,93 ZUZANNA PANDZICH I A
34 4,93 JULIA PAWLIK I A
35 4,93 GRZEGORZ JAWORSKI II B
36 4,88 NATALIA SIODŁAK III B
37 4,87 ANNA MIŁEK II A
38 4,87 DAWID SOBIEŃ II A
39 4,87 NATALIA JANOTA II D
40 4,86 ZUZANNA WYŻYCKA I A
41 4,83 KAROLINA CHMIEL III A
42 4,83 NATALIA EBERT III A
43 4,83 MARTYNA JELITKO III C
44 4,83 MAGDALENA KARPF III C
45 4,83 MARIA MAŁECKA III C
46 4,83 DOMINIKA RYPIEŃ III C
47 4,80 MATEUSZ BIAŁEK II A
48 4,80 MARTYNA CYWIŃSKA II B
49 4,80 KACPER MALINOWSKI II B
50 4,80 NINA NOWAK II C
51 4,78 LAURA ROGÓŻ I B
52 4,78 WIKTORIA SUSŁO I B
53 4,77 KLAUDIA KRAWCZYK III C
54 4,77 FILIP LASKOWSKI III C
55 4,75 NIKOLE TRZNADEL I C


Prymusi Gimnazjum nr 4 w roku szkolnym 2014/2015



Lokata Średnia IMIĘ, NAZWISKO KLASA
1 5,60 MICHAŁ ŁYCZEK II B
2 5,56 MICHAŁ GÓRAL III A
3 5,56 SANDRA LANGOSZ III C
4 5,44 OLIWIA DUNASZEWSKA III C
5 5,42 PAWEŁ PILECKI I C
6 5,36 KLAUDIUSZ BOROWSKI I D
7 5,35 MAGDALENA MIELCARZ III C
8 5,33 WIKTORIA BIEDROŃ II A
9 5,33 MAŁGORZATA SZADE II C
10 5,33 ANNA RADZISZEWSKA III B
11 5,28 PAULINA KULIK III B
12 5,22 MAGDALENA KWAŚNIOK III C
13 5,17 WIKTORIA DAWID III B
14 5,15 MATEUSZ TARASEK I D
15 5,13 ROKSANA URBACKA II A
16 5,13 PAULINA MIKSZTAL III A
17 5,11 ALICJA TYMIŃSKA III B
18 5,11 ALICJA ZIÓŁKOWSKA III C
19 5,07 ANNA MIŁEK I A
20 5,07 GRZEGORZ JAWORSKI I B
21 5,06 KATARZYNA SZLĘK II A
22 5,06 WIKTORIA RIGOLL II B
23 5,06 MICHAŁ WIŚNIEWSKI III A
24 5,00 MATEUSZ BIAŁEK I A
25 5,00 FILIP PAWEŁKA I D
26 5,00 JAROSŁAW KOMIN I B
27 4,94 MARTA WŁODAREK III B
28 4,93 DAMIAN SOBIEŃ I A
29 4,93 KAROLINA SZYMURA II C
30 4,92 FILIP PENTAK I C
31 4,92 WIKTOR PANTAK I C
32 4,89 WITOLD DRZAZGA III A
33 4,89 JULIA SURMAN III A
34 4,89 ZUZANNA GĄSIENICA-GEWONT III C
35 4,89 JULIA KARNAT III C
36 4,88 IGOR GEBLER III B
37 4,86 ZUZANNA MARQUARDT I A
38 4,86 JAKUB SĘK I A
39 4,86 WIKTORIA ZIEMIANEK I D
40 4,86 KONRAD STEPANIENKO II A
41 4,86 RENATA WESOŁOWSKA II B
42 4,85 MARCIN RUSZKOWSKI I B
43 4,85 MAGDALENA KUŹMIŃSKA I B
44 4,83 MONIKA TARNOWSKA III B
45 4,83 MAGDALENA MUSIALIK III B
46 4,83 NATALIA POPE III C
47 4,80 ROKSANA BIAŁACHOWSKA II B
48 4,80 MICHELLE OPASZOWSKA II A
49 4,80 WERONIKA NALEWAJKA II C
50 4,79 MICHALINA GRZYBEK I D
51 4,79 KINGA JANOTA I D
52 4,79 JULIA NOWAKOWSKA I D
53 4,79 BŁAŻEJ PRUSEK I D
54 4,79 KATARZYNA SWOBODA I D
55 4,78 MACIEJ LIS I C
56 4,78 DAMIAN OLECH III B
57 4,78 KATARZYNA KŁOSOWSKA III A
58 4,78 ZOFIA BANAŚ III B
59 4,78 WOJCIECH CZYŻ III B
60 4,78 DOMINIKA WYPIÓR III B
61 4,78 KAJA BERKA III C


Prymusi Gimnazjum nr 4 w roku szkolnym 2013/2014



Lokata Średnia IMIĘ, NAZWISKO KLASA
1 5,83 JUSTYNA ŚLIWIŃSKA III B
2 5,55 ALICJA STROIŃSKA III B
3 5,50 NATALIA LEWANDOWSKA III C
4 5,47 OLIWIA DUNASZEWSKA II C
5 5,44 JACEK PIKTUS III D
6 5,44 MICHAŁ GRZYBOWSKI III A
7 5,40 WIKTORIA OLESIŃSKA III C
8 5,36 KATARZYNA SZLĘK I A
9 5,35 MAGDALENA TWARDOWSKA III B
10 5,33 SANDRA LANGOSZ II C
11 5,30 EWA GAŁĄZKIEWICZ III C
12 5,28 WIKTORIA RIGOLL I B
13 5,28 MICHAŁ ŁYCZEK I B
14 5,28 MAŁGORZATA SZADE I C
15 5,27 MICHAŁ GÓRAL II A
16 5,27 KLAUDIA LENART III A
17 5,21 ROKSANA URBACKA I A
18 5,20 PAULINA KULIK II B
19 5,20 BŁAŻEJ ORPEL III C
20 5,16 KATARZYNA MACHULIK III B
21 5,13 ANNA RADZIEJEWSKA II B
22 5,11 JULIA LISOŃ III B
23 5,00 ALICJA TYMIŃSKA II B
24 5,00 MAGDALENA MIELCARZ II C
25 5,00 PAULINA MIKSZTAL I C
26 5,00 GABRIELA KRĘTOSZ III C
27 4,95 PAWEŁ JANY III A
28 4,94 PAULINA DĄBROWSKA III C
29 4,92 IGOR GEBLER II B
30 4,90 MACIEJ PIECZONKA III C
31 4,85 WIKTORIA BIEDROŃ I A
32 4,80 WOJCIECH CZYŻ II B
33 4,80 WIKTORIA DAWID II B
34 4,80 MAGDALENA KWAŚNIOK II C
35 4,80 MAGDALENA MUSIALIK II C
36 4,80 ALICJA ZIÓŁKOWSKA II C
37 4,78 NATALIA SIODŁAK I B
38 4,78 RENATA WESOŁOWSKA I B
39 4,78 ADAM SYREK I A
40 4,78 KAROLINA CHMIEL I A
41 4,78 DAMIAN BIAŁEK I C
42 4,78 FILIP GAWENDA I C
43 4,78 WERONIKA NALEWAJKA I C
44 4,78 KAROLINA SZYMURA I C
45 4,77 MARCELINA PŁONKA III A


Prymusi Gimnazjum nr 4 w roku szkolnym 2012/2013



Lokata Średnia IMIĘ, NAZWISKO KLASA
1 5,50 WERONIKA ZIEMIANEK III A
2 5,44 KAROLINA KRZYWOŃ III B
3 5,44 MAREK ŻMIJA III C
4 5,38 MARTYNA KUPCZAK III B
5 5,36 MICHAŁ GÓRAL I A
6 5,33 ALEKSANDRA SOBCZYK III C
7 5,28 PATRYK DROŚ III C
8 5,26 JUSTYNA ŚLIWIŃSKA II B
9 5,22 HANNA DYLĄG III A
10 5,21 OLIWIA DUNASZEWSKA I C
11 5,21 SANDRA LANGOSZ I C
12 5,20 WIKTORIA OLESIŃSKA II C
13 5,13 ALICJA STROIŃSKA II B
14 5,11 KINGA MIELCZAREK III A
15 5,11 ZUZANNA OLSZAK III A
16 5,11 NATALIA ZELIK III B
17 5,07 MICHAŁ GRZYBOWSKI II A
18 5,07 JACEK PIKTUS II D
19 5,06 KATARZYNA MACHULIK II B
20 5,06 NATALIA LEWANDOWSKA II C
21 5,00 MAGDALENA TWARDOWSKA II B
22 5,00 EWA GAŁĄZKIEWICZ II C
23 5,00 PATRYCJA WRÓBEL III A
24 5,00 KUPCZAK MARTYNA III B
25 4,94 RAFAŁ ŁYCZEK III C
26 4,94 WOJCIECH KOCHAŃSKI III C
27 4,92 MAGDALENA MIELCARZ I C
28 4,90 BŁAŻEJ ORPEL II C
29 4,87 KLAUDIA LENART II A
30 4,86 ANNA RADZIEJEWSKA I B
31 4,86 MONIKA TARNOWSKA I B
32 4,85 ALICJA TYMIŃSKA I B
33 4,85 ANNA ŚCIERSKA III B
34 4,83 ALEKSANDRA MACHURA III A
35 4,83 KLAUDIA DOBROWOLSKA III B
36 4,80 KATARZYNA ŁYSIK II C
37 4,80 PAULINA DĄBROWSKA II C
38 4,79 WIKTORIA DAWID I B
39 4,79 ANNA TYMIŃSKA I B
40 4,79 MAGDALENA KWAŚNIOK I C
41 4,78 KLAUDIA GUMIŃSKA III C
42 4,78 MAGDALENA KARGE III C
43 4,77 KLAUDIA STAWOWSKA III A
44 4,77 ANNA GORZELIK III B
45 4,77 RADOSŁAW DURCZ III B
46 4,77 FILIP NOWAKOWSKI III B
47 4,77 GRZEGORZ WALCZEWSKI I B
48 4,77 IGOR GEBLER I B


Prymusi Gimnazjum nr 4 w roku szkolnym 2011/2012



Lokata Średnia IMIĘ, NAZWISKO KLASA
1 5,41 KASPRZAK PAULINA III B
2 5,39 SOWIŃSKA MAŁGORZATA III C
3 5,39 WIŚNIEWSKA KATARZYNA III C
4 5,30 ZAJĄC MAGDALENA III A
5 5,27 KICA DANIEL III B
6 5,27 BRZUCHACZ TOMASZ III B
7 5,26 KRZYWOŃ KAROLINA II B
8 5,22 KOT AGATA III C
9 5,20 ZIEMIANEK WERONIKA II A
10 5,20 GAŁĄZKIEWICZ EWA I C
11 5,20 LEWANDOWSKA NATALIA I C
12 5,17 JAWORSKA MAŁGORZATA III D
13 5,17 GAWENDA MATEUSZ III D
14 5,16 KUC JAKUB III B
15 5,14 ŻMIJA MAREK II C
16 5,14 GRZYBOWSKI MICHAŁ I A
17 5,14 ŚLIWIŃSKA JUSTYNA I B
18 5,13 KUPCZAK MARTYNA II B
19 5,11 WIŚNIEWSKI KAMIL III B
20 5,10 OLESIŃSKA WIKTORIA I C
21 5,06 KON PAULINA III D
22 5,06 PAJEWSKI PAWEŁ III D
23 5,06 RAK FILIP III D
24 5,05 BOBEK JAROSŁAW III A
25 5,05 ZIOŁA KAMIL III B
26 5,05 PUSTUŁ PAULINA III B
27 5,00 MACHULIK KATARZYNA I B
28 5,00 STROIŃSKA ALICJA I B
29 5,00 DROŚ PATRYK II C
30 5,00 WOŹNIAK KATARZYNA III B
31 5,00 CHMIEL JAKUB III B
32 4,94 PŁONKA JULIA III A
33 4,94 WYTRYCH KAROLINA III B
34 4,94 NOWAK MONIKA III C
35 4,94 SIKORSKI ADRIAN III C
36 4,94 CHODKOWSKA EWA III D
37 4,93 ŁYCZEK RAFAŁ II C
38 4,93 PIKTUS JACEK I D
39 4,90 ŁYSIK KATARZYNA I C
40 4,89 CZYŻ MACIEJ III C
41 4,89 OLEKSY MICHAŁ III D
42 4,88 WRÓBEL NATALIA III B
43 4,88 EBERT SEBASTIAN III B
44 4,87 KOCHAŃSKI WOJCIECH II C
45 4,83 SNOPEK ANNA III A
46 4,83 ŻURAWSKI MATEUSZ III A
47 4,83 WIŚNIEWSKA MAGDALENA III B
48 4,83 TUMIDAJSKI JAKUB III C
49 4,82 KRZAK JULIA III C
50 4,80 ORPEL BŁAŻEJ I C
51 4,80 DYLĄG HANNA II A
52 4,80 MIELCZAREK KINGA II A
53 4,80 OLSZAK ZUZANNA II A
54 4,80 ZELIK NATALIA II B
55 4,80 GUMIŃSKA KLAUDIA II C
56 4,78 LENART KLAUDIA I A
57 4,78 DĄBROWSKA PAULINA I C
58 4,78 PIECZONKA MACIEJ I C
59 4,78 CHROBOT PATRYK III C
60 4,78 SZTEJNAGEL GRACJAN III C
61 4,77 CZAKAŃSKI BARTŁOMIEJ III A
62 4,77 KOTAS KRZYSZTOF III B


Prymusi Gimnazjum nr 4 w roku szkolnym 2010/2011



Lokata Średnia IMIĘ, NAZWISKO KLASA
1 6,00 LIPA MAJA III C
2 5,44 MUSZALSKA NATALIA III D
3 5,44 HESS EWA III C
4 5,44 GOC KAROLINA III D
5 5,38 KACZMARCZYK ALEKSANDRA III C
6 5,38 TYMIŃSKA ANNA III C
7 5,38 WALESA KAROLINA III C
8 5,38 DYRCZ PAULINA III D
9 5,36 ŻMIJA MAREK I C
10 5,32 BROMOWICZ JULIA III C
11 5,31 LESZCZYŃSKA KAMILA III A
12 5,31 TYRTANIA PATRYK III D
13 5,29 ZIEMIANEK WERONIKA I A
14 5,28 KRZYWOŃ KAROLINA I B
15 5,28 KUPCZAK MARTYNA I B
16 5,25 BUCZKOWSKA ANNA III A
17 5,25 CIURUS MATEUSZ III A
18 5,25 MITAS MONIKA III A
19 5,25 ORLICZ HANNA III C
20 5,20 BOBEK JAROSŁAW II A
21 5,20 SOWIŃSKA MAŁGORZATA II C
22 5,19 GACKI MICHAŁ III C
23 5,19 WĄSIK JOANNA III D
24 5,14 KASPRZAK PAULINA II B
25 5,13 LANGER JOANNA III A
26 5,13 GRZYMISŁAWSKA ANGELIKA III D
27 5,13 KICA DANIEL II B
28 5,13 ZIOŁA KAMIL II B
29 5,13 PIŚLA KAROLINA II D
30 5,07 GOC KATARZYNA III C
31 5,07 SKALSKI ADAM III C
32 5,07 DYLĄG HANNA I A
33 5,06 MAGAJ MARTYNA III B
34 5,06 KUC JAKUB II B
35 5,05 SIKORSKI ADRIAN II C
36 5,00 OLEKSY DOMINIKA III A
37 5,00 PAJEWSKA ALEKSANDRA III A
38 5,00 BONTKO AGATA III B
39 5,00 KORZUCH MATEUSZ III C
40 5,00 LUBECKA NICOLE III C
41 5,00 KOSSAKOWSKI PIOTR III D
42 5,00 RYBICKI PAWEŁ III C
43 5,00 ZAJĄC MAGDALENA II A
44 5,00 KOT AGATA II C
45 5,00 WIŚNIEWSKA KATARZYNA II C
46 5,00 JAWORSKA MAŁGORZATA II D
47 4,94 TARASEWICZ AGATA III A
48 4,94 BŁASZCZAK PAULINA III B
49 4,94 MAZUR DAWID III B
50 4,93 SOBCZYK ALEKSANDRA I C
51 4,93 STAWOWSKA KLAUDIA I A
52 4,92 WRÓBEL PATRYCJA I A
53 4,92 ZELIK NATALIA I B
54 4,89 PŁONKA JULIA II A
55 4,88 MISKA OLAF III A
56 4,88 KOCHAŃSKA BARBARA III B
57 4,88 SZADY AGNIESZKA III B
58 4,87 GAWĘDA MATEUSZ II D
59 4,87 KONC PAULINA II D
60 4,86 WOŹNIAK KATARZYNA II B
61 4,86 BRZUCHACZ TOMASZ II B
62 4,86 CHMIEL JAKUB II B
63 4,86 MIELCZAREK KINGA I A
64 4,86 DROŚ PATRYK I C
65 4,82 GACKI MATEUSZ III C
66 4,82 MAGRYŚ PATRYCJA III C
67 4,82 TABISZ WIKTORIA III C
68 4,81 KOMINOWSKA AGATA III A
69 4,80 WIŚNIEWSKA MAGDALENA II B
70 4,80 WIŚNIEWSKI KAMIL II B
71 4,80 NOWAK MONIKA II C
72 4,80 CHODAKOWSKA EWA II D
73 4,78 MACHURA ALEKSANDRA I A
74 4,78 KOCHAŃSKI WOJCIECH I C
75 4,78 BULEJ MACIEJ I B
76 4,75 BUCZEK PAWEŁ III B
77 4,75 LANKOCZ MARTYNA III B
78 4,75 NAWARA ANDRZEJ III C
79 4,75 GRUSZKA WOJCIECH III D


Prymusi Gimnazjum nr 4 w roku szkolnym 2009/2010



Lokata Średnia IMIĘ, NAZWISKO KLASA
1 5,87 LIPA MAJA II C
2 5,87 JAKUB TOMYS III C
3 5,81 SPYRKA IRENEUSZ III D
4 5,63 CHRAPOŃSKA DOMINIKA III D
5 5,63 PORĘBA SZYMON III B
6 5,50 BOBEK JAROSŁAW I A
7 5,50 SZEWCZYK MARTA III B
8 5,50 WASILEWSKI PIOTR III D
9 5,44 PIETRZYBA AGATA III B
10 5,40 MUSZALSKA NATALIA II D
11 5,40 TYRTANIA PATRYK II D
12 5,35 KOZIEŃ MAREK III A
13 5,35 HESS EWA II C
14 5,33 DYRCZ PAULINA II D
15 5,33 GOC KAROLINA II D
16 5,31 ROSNER ALEKSANDRA III B
17 5,29 SOWIŃSKA MAŁGORZATA I C
18 5,27 LESZCZYŃSKA KAMILA II A
19 5,26 CICHY FILIP III D
20 5,20 BUCZKOWSKA ANNA II A
21 5,20 MITAS MONIKA II A
22 5,20 WĄSIK JOANNA II D
23 5,19 GOLBIK ALEKSANDRA III A
24 5,19 GOC WIKTORIA III B
25 5,19 JODŁOWSKI JAKUB III A
26 5,14 KASPRZAK PAULINA I B
27 5,14 WALESA KAROLINA II C
28 5,13 CIURUS MATEUSZ II A
29 5,13 GRZYMISŁAWSKA ANGELIKA II D
30 5,13 SZCZEPANIK PAULINA III D
31 5,13 SZENKELBACH DOMINIKA III E
32 5,10 WACHHOLZ PAULINA III D
33 5,07 BŁASZCZAK PAULINA II B
34 5,07 BROMOWICZ JULIA II C
35 5,07 PYRCHLA PATRYCJA III A
36 5,07 TYMIŃSKA ANNA II C
37 5,07 ZAJĄC MAGDALENA I A
38 5,07 ZIOŁA KAMIL I B
39 5,06 BAWER SYLWIA III B
40 5,06 DMITRZAK NATALIA III B
41 5,06 ROSAK ŁUKASZ III B
42 5,00 KACZMARCZYK ALEKSANDRA II C
43 5,00 KICA DANIEL I B
44 5,00 KONC PAULINA I D
45 5,00 KOT AGATA I C
46 5,00 MAGAJ MARTYNA II B
47 5,00 PIŚLA KAROLINA I D
48 5,00 PRZYGODA VIOLETTA III C
49 4,94 AMBROZIAK MARCIN III E
50 4,94 BYCZEK KLAUDIA III B
51 4,94 DURKA KRYSTIAN III D
52 4,94 DZIEMBAŁA AGNIESZKA III E
53 4,94 FRYC MARIA III E
54 4,94 GACKI MICHAŁ II C
55 4,94 GUCWA ANNA III D
56 4,94 KRÓLIKOWSKA MARTA III E
57 4,94 KORZUCH MATEUSZ II C
58 4,94 MAKOWSKI PIOTR III A
59 4,94 ORLICZ HANNA II C
60 4,94 ZYCH MICHAŁ III E
61 4,94 ŻMUDA AGNIESZKA III E
62 4,93 RUPALA GAJA III B
63 4,92 CHMIEL JAKUB I B
64 4,88 NATWORA ERYK III B
65 4,87 GOC KATARZYNA II C
66 4,87 MAZUR DAWID II B
67 4,86 KRZAK JULIA I C
68 4,86 TARASEWICZ AGATA II A
69 4,85 SNOPEK ANNA I A
70 4,85 KUC JAKUB I B
71 4,85 WIŚNIEWSKI KAMIL I B
72 4,81 LACHAWCZAK ŻANETA III D
73 4,81 MAKOWSKI DANIEL III B
74 4,81 OBŁÓJ PATRYK III C
75 4,80 KOSSAKOWSKI PIOTR II D
76 4,80 LANGER JOANNA II A
77 4,80 NIEDZIELA KAI III B
78 4,80 PAJEWSKA ALEKSANDRA II A
79 4,80 PYDA KAROLINA II D
80 4,80 RACHLIŃSKA ANNA III B
81 4,80 TABISZ WIKTORIA II C
82 4,79 GAWENDA MATEUSZ I D
83 4,79 JAWORSKA MAŁGORZTA I D
84 4,79 WIŚNIEWSKA KATARZYNA I C
85 4,78 CZAKAŃSKI BARTŁOMIEJ I A
86 4,78 CZECH ADRIANNA I B
87 4,78 KORKUS ADRIAN I A
88 4,78 PŁONKA JULIA I A
89 4,78 PUSTUŁ PAULINA I B
90 4,78 ROSIŃSKA KINGA I A
91 4,78 WYTRYCH KAROLINA I B
92 4,75 KISIELA ANNA III D
93 4,75 LEMANOWICZ MONIKA III C
94 4,75 NADOBNY AGNIESZKA III E
95 4,75 OGÓREK MAGDALENA III B
96 4,75 SIĘBOR PAWEŁ III B
97 4,75 ULFIK PAWEŁ III A


Prymusi Gimnazjum nr 4 - Czerwiec 2008



Lokata Średnia IMIĘ, NAZWISKO KLASA
1 5,69 EWA DUDZIC 3E
2 5,69 BOGUSZ DOMAGAŁA 3D
3 5,60 OLGA KOCZOR 3D
4 5,57 ALICJA CZMOCZEK 2A
5 5,50 SZYMON PORĘBA 1B
6 5,44 SYLWIA TYTKO 3C
7 5,42 JAKUB TOMYS 1C
8 5,38 DAGMARA LEŚNIAK 3E
9 5,37 PAWEŁ SKORUS 3D
10 5,35 SYLWIA BAWER 1D
11 5,35 IRENEUSZ SPYRKA 1D
12 5,33 MONIKA KICUN 2E
13 5,33 BARTOSZ POLOCZEK 2C
14 5,31 KATARZYNA WOLIŃSKA 3A
15 5,31 ANNA TOMASZEWSKA 3E
16 5,31 MICHAŁ WILGA 3E
17 5,31 ŁUKASZ SZCZOTKA 3E
18 5,29 MARTA SZEWCZYK 1B
19 5,28 DOMINIKA CHRAPOŃSKA 1D
20 5,27 SIKORA WOJCIECH 2C
21 5,27 ANNA ZIEMBA 2C
22 5,25 AGNIESZKA STRUK 3D
23 5,25 MARCIN KUSZ 3E
24 5,23 PAULINA SZCZEPANIK 1D
25 5,21 MAREK KOZIEŃ 1A
26 5,21 AGATA PIETRZYBA 1B
27 5,21 PIOTR WASILEWSKI 1D
28 5,21 BARBARA GROTKOWSKA 2A
29 5,20 MARCIN AMBROZIAK 1E
30 5,20 KATARZYNA SŁAPIK 2D
31 5,19 ANNA OSENKOWSKA 3B
32 5,19 IDA WITWICKA 3B
33 5,18 WOJCIECH JASIŃSKI 3D
34 5,15 PAULINA WACHHOLZ 1D
35 5,14 JAKUB JODŁOWSKI 1A
36 5,14 NATALIA DMITRZAK 1B
37 5,14 RAFAŁ MAZUR 2A
38 5,13 SABINA MURZYN 2B
39 5,13 ANNA ZYDROŃ 3E
40 5,13 PATRYK SEWERYN 3E
41 5,13 JAKUB RAWICKI 2C
42 5,10 MAJA CHASZCZOWY 2D
43 5,10 AGNIESZKA DUDEK 3A
44 5,10 ANETA KRAWCZYK 3A
45 5,10 EWELINA MAZUROWSKA 3A
46 5,07 DOMINIKA SZENKELBACH 1E
47 5,07 AGNIESZKA ŻMUDA 1E
48 5,07 WITOLD CZAJA 2A
49 5,07 MARIUSZ KOŁODZIEJCZAK 2A
50 5,07 DAMIAN AMBROZIAK 2E
51 5,07 MACIEJ KRZAK 2C
52 5,06 ZUZANNA ZIELIŃSKA 3C
53 5,06 NATALIA ŁACHUT 3E
54 5,0 DAMIAN KOLENDA 2B
55 5,0 MICHAŁ SZKLAREK 2D
56 5,0 BARTOSZ DUDZIŃSKI 3A
57 5,0 MARTA KURA 3A
58 5,0 TOMASZ PISARCZYK 3A
59 5,0 BARTŁOMIEJ WDOWIAK 3A
60 5,0 KAMIL CHLEBUŚ 3B
61 5,0 DANIEL DOLĘBSKI 3B
62 5,0 ANNA LOBA 3C
63 5,0 ŁUKASZ BONARSKI 3D
64 5,0 ANNA KOCHAŃSKA 3E
65 5,0 KAROL NAGEL 3E
66 4,94 ALEKSANDRA RUDNIK 3A
67 4,94 SZYMON MANSEL 3E
68 4,93 PATRYCJA PYRCHLA 1A
69 4,93 WIKTOR GOC 1B
70 4,93 ALEKSANDRA ROSNER 1B
71 4,93 SANDRA SZYMAŃSKA 2A
72 4,93 KAROLINA KĘDZIOR 3D
73 4,93 ŁUKASZ SIEDLACZEK 2C
74 4,92 ANNA GUCWA 1D
75 4,92 ANNA KISIELA 1D
76 4,90 MAGDALENA GÓRAL 2D
77 4,88 ERNEST NATWORA 3A
78 4,88 PATRYK CHOŁUJ 3B
79 4,88 MARTA KALINOWSKA 3B
80 4,88 MACIEJ SOLUCH 3B
81 4,87 ANGELIKA HALAPACZ 2E
82 4,87 PAULINA MINOR 2E
83 4,87 JAN SMYRAK 3D
84 4,87 AGATA ŻEBRACKA 3C
85 4,86 ŁUKASZ ROSAK 1B
86 4,86 AGNIESZKA DZIEMBAŁA 1E
87 4,86 MICHAŁ ZYCH 1E
88 4,85 FILIP CICHY 1D
89 4,85 KRYSTIAN DURKA 1D
90 4,81 ALEKSANDRA GOLECKA 3A
91 4,81 ROBERT LIZOŃ 3B
92 4,81 OLGA POPŁAWSKA 3D
93 4,81 PAWEŁ KAŁĘCKI 3E
94 4,80 TOMASZ JANOWSKI 2B
95 4,80 SARA ORŁOWSKA 2B
96 4,80 MACIEJ RUTKOWSKI 2B
97 4,80 BARTOSZ SEWERYN 2B
98 4,80 ALEKSANDRA GROCHAL 2E
99 4,79 ALEKSANDRA GOLBIK 1A
100 4,79 MATEUSZ WOLNY 2A
101 4,79 MICHAŁ GOLECKI 2A
102 4,78 PATRYK OBŁÓJ 1C
103 4,78 VIOLETTA PRZYGODA 1C
104 4,78 AGNIESZKA NODOBNY 1E
105 4,78 MARIA FRYC 1E
106 4,78 MARTA KRÓLIKOWSKA 1E
107 4,76 ŁUKASZ KACAŁA 1D
108 4,75 ADRIANNA MISERA 3A
109 4,75 AGATA WĘGLARSKA 3B
110 4,75 RAFAŁ ORENDOSZ 3B
111 4,75 TOMASZ HORBULEWICZ 3C
112 4,75 ŁUKASZ GĘBKA 3D
113 4,75 MICHAŁ WĘGRZYN 3E
114 4,75 MARTA NOWAK 3E


Prymusi Gimnazjum nr 4 - Czerwiec 2007



Lokata średnia NAZWISKO, IMIĘ KLASA
1 5,71 KUBIAK KATARZYNA 3F
2 5,69 SIKORA AGNIESZKA 3C
3 5,57 GRATKOWSKA EWELINA 3B
4 5,57 ŚLIWIŃSKA MAGDALENA 3C
5 5,54 DUDZIC EWA 2E
6 5,5 CZMOCZEK ALICJA 1A
7 5,5 KOCZOR OLGA 2E
8 5,5 BARTOŃ ALEKSANDRA 3F
9 5,42 WARCHALSKI MICHAŁ 3C
10 5,42 WĄSALA KRZYSZTOF 3D
11 5,38 TYTKO SYLWIA 2C
12 5,38 LEŚNIAK DAGMARA 2E
13 5,36 CHUDEK WIOLETTA 3F
14 5,36 POLAŃSKA BEATA 3F
15 5,35 KROPIOWSKA SONIA 3C
16 5,33 ZIEMBA ANNA 1C
17 5,33 ROZLACH ANNA 3F
18 5,31 DOMAGAŁA BOGUSZ 2D
19 5,29 KASZTALSKA AGNIESZKA 3F
20 5,25 SIKORA WOJCIECH 1C
21 5,23 DUDZIŃSKI BARTOSZ 2A
22 5,23 KRAWCZYK ANETA 2A
23 5,23 CHLEBUŚ KAMIL 2B
24 5,23 KOCHAŃSKA ANNA 2E
25 5,21 KŚCIUCZYK MARLENA 3D
26 5,21 PŁUCIENNIK KLAUDIA 3D
27 5,17 GROTKOWSKA BARBARA 1A
28 5,17 POLOCZEK BARTOSZ 1C
29 5,17 AMBROZIAK DAMIAN 1D
30 5,17 KICUN MONIKA 1E
31 5,15 WDOWIAK BARTŁOMIEJ 2A
32 5,15 OSENKOWSKA ANNA 2B
33 5,15 WITWICKA IDA 2B
34 5,15 MALIŃSKI WOJCIECH 3A
35 5,15 OLSZEWSKA MARTA 3E
36 5,15 WOJTYGA ŁUKASZ 3E
37 5,14 SARNA TOMASZ 3C
38 5,14 BIL JOANNA 3D
39 5,14 KOWALÓWKA KRZYSZTOF 3F
40 5,14 KUREK NADIA 3F
41 5,09 CHOPIORSKA AGATA 1A
42 5,08 CZAJA WITOLD 1A
43 5,08 DRZAZGA MICHAŁ 1A
44 5,08 WOLIŃSKA KATARZYNA 2A
45 5,08 SOLUCH MACIEJ 2B
46 5,08 ŻEBRACKA AGATA 2C
47 5,08 KUSZ MARCIN 2E
48 5,08 WILGA MICHAŁ 2E
49 5,08 ŚWIETLIK ILONA 3F
50 5,07 ADAMCZYK BARTOSZ 3B
51 5,07 MUCHA ALINA 3B
52 5,07 GÓRSKA ZUZANNA 3C
53 5,07 GRUSZKA MAGDALENA 3C
54 5,07 GÓRSKA MAŁGORZATA 3F
55 5,07 MALCER DARIA 3F
56 5,07 SZOSTOK EDYTA 3G
57 5,07 ŚWIERKULA GRZEGORZ 3G
58 5 BUREK MONIKA 1A
59 5 MAZUR RAFAŁ 1A
60 5 SZYMAŃSKA SANDRA 1A
61 5 WOLNY MATEUSZ 1A
62 5 MURZYN SABINA 1B
63 5 RAWICKI JAKUB 1C
64 5 SŁAPIK KATARZYNA 1D
65 5 STRUK AGNIESZKA 2D
66 5 TOMASZEWSKA ANNA 2E
67 5 OKRAJNI MATEUSZ 3A
68 5 KLOSE ANNA 3C
69 5 KRAMARCZYK KLAUDIA 3E
70 5 SOWIŃSKA PATRYCJA 3F
71 5 GRABOWSKA KAROLINA 3F
72 5 BIAŁOJAN ŁUKASZ 3G
73 4,93 SITEK MAŁGORZATA 3B
74 4,93 MITRĘGA ADRIANNA 3B
75 4,93 WĘGLARSKI ARKADIUSZ 3D
76 4,93 WOLIŃSKI KRZYSZTOF 3G
77 4,92 DUDEK AGNIESZKA 2A
78 4,92 NATWOTA ERNEST 2A
79 4,92 ZIELIŃSKA ZUZANNA 2C
80 4,92 ŁACHUT NATALIA 2E
81 4,92 SZCZOTKA ŁUKASZ 2E
82 4,92 ZYDROŃ ANNA 2E
83 4,92 BOMBA BARBARA 3C
84 4,92 PIETROWIAK MATEUSZ 3C
85 4,92 DOMJAN EWA 3D
86 4,91 KOŁODZIEJCZYK MARIUSZ 1A
87 4,86 STACHYRA KATARZYNA 3A
88 4,86 SOBIERAJSKA KAROLINA 3B
89 4,86 SZULC JOANNA 3D
90 4,86 CZERWIŃSKA SYLWIA 3E
91 4,86 RASIŃSKA AGNIESZKA 3E
92 4,86 GÓRAWSKA AGATA 3G
93 4,86 WYŻGOLIK VANESSA 3G
94 4,85 RUDNIK ALEKSANDRA 2A
95 4,85 CHOŁUJ PATRYK 2B
96 4,85 SKORUS PAWEŁ 2D
97 4,85 NOWAK MARTA 2E
98 4,85 WIKTORUK JACEK 3D
99 4,84 PODSTAWA AGATA 3C
100 4,79 ANTOS PAULINA 3E
101 4,79 DUDZIK KAROLINA 3E
102 4,79 WIŚNIOWSKA KAROLINA 3G
103 4,78 NEUMANN IZABELA 3C
104 4,78 JEZIOROWSKA PAULINA 3D
105 4,78 BUCZKOWSKI MARCIN 3F
106 4,78 PATELSKA PATRYCJA 3F
107 4,77 DOLEBSKI DANIEL 2B
108 4,77 MOMATIUK MARTYNA 2B
109 4,77 MANSEL SZYMON 2E
110 4,77 SEWERYN PATRYK 2E
111 4,76 KURA MARTA 2A
112 4,76 MAZUROWSKA EWELINA 2A
113 4,75 RUTKOWSKI MACIEJ 1B
114 4,75 SIEDLACZEK ŁUKASZ 1C
115 4,75 CHASZCZOWY MAJA 1D


Prymusi Gimnazjum nr 4 - Styczeń 2007



Lokata średnia NAZWISKO, IMIĘ KLASA
1 5,42 ALEKSANDRA BARTOŃ 3 F
2 5,38 AGNIESZKA SIKORA 3 C
3 5,36 OLGA KOCZOR 2 E
4 5,33 EWELINA GRATKOWSKA 3 B
5 5,31 KATARZYNA KUBIAK 3 F
6 5,3 MAGDALENA ŚLIWIŃSKA 3 C
7 5,3 MICHAŁ WARCHALSKI 3 C
8 5,25 EWA DUDZIC 2 E
9 5,18 MARLENA KŚCIUCZYK 3 D
10 5,17 BOGUSZ DOMAGAŁA 2 D
11 5,17 KLAUDIA PŁUCIENNIK 3 D
12 5,16 MARTA OLSZEWSKA 3 E
13 5,15 AGNIESZKA KASZTALSKA 3 F
14 5,15 BEATA POLAŃSKA 3 F
15 5,15 KRZYSZTOF KOWALÓWKA 3 F
16 5,08 ALICJA CZMOCZEK 1 A
17 5,08 ANNA ZIĘBA 1 C
18 5,08 SYLWIA TYTKO 2 C
19 5,08 ANNA KOCHAŃSKA 2 E
20 5,08 JOANNA BIL 3 D
21 5,07 MAGDALENA GRUSZKA 3 C
22 5,01 SONIA KROPIOWSKA 3 C
23 5 MONIKA BUREK 1 A
24 5 MONIKA KICUN 1 E
25 5 DAMIAN AMBROZIAK 1 E
26 5 ANETA KRAWCZYK 2 A
27 5 DAGMARA LEŚNIAK 2 E
28 5 MARTA NOWAK 2 E
29 5 WOJCIECH MALIŃSKI 3 A
30 5 KRZYSZTOF WĄSALA 3 D
31 5 ŁUKASZ WOJTYGA 3 E
32 5 WIOLETTA CHUDEK 3 F
33 5 GRZEGORZ ŚWIERKULA 3 G
34 4,93 KLAUDIA KRAMARCZYK 3 E
35 4,92 BARBARA GROTKOWSKA 1 A
36 4,92 BARTOSZ POLOCZEK 1 C
37 4,92 ANNA OSENKOWSKA 2 B
38 4,92 KAMIL CHLEBUŚ 2 B
39 4,92 ANNA TOMASZEWSKA 2 E
40 4,92 ANNA KLOSE 3 C
41 4,92 ANNA ROZLACH 3 F
42 4,92 KRZYSZTOF WOLIŃSKI 3 G
43 4,85 SYLWIA CZERWIŃSKA 3 E
44 4,85 MAŁGORZATA GÓRSKA 3 F
45 4,85 KAROLINA GRABOWSKA 3 F
46 4,85 NADIA KUREK 3 F
47 4,84 KATARZYNA STACHYRA 3 A
48 4,83 RAFAŁ MAZUR 1 A
49 4,83 SANDRA SZYMAŃSKA 1 A
50 4,83 WOJCIECH SIKORA 1 C
51 4,83 BARTŁOMIEJ WDOWIAK 2 A
52 4,83 KATARZYNA WOLIŃSKA 2 A
53 4,83 AGNIESZKA DUDEK 2 A
54 4,83 BARTOSZ DUDZIŃSKI 2 A
55 4,83 IDA WITWICKA 2 B
56 4,83 MARCIN KUSZ 2 E
57 4,83 EDYTA SZOSTOK 3 G
58 4,82 EWA DOMJAN 3 D
59 4,8 MAJA CHASZCZOWY 1 D
60 4,77 PATRYCJA SOWIŃSKA 3 F
61 4,76 TOMASZ SARNA 3 C
62 4,75 SABINA MURZYN 1 B
63 4,75 JAKUB PAWICKI 1 C
64 4,75 WOJCIECH WESOŁY 1 C
65 4,75 KATARZYNA SŁAPIK 1 D
66 4,75 ERNEST NATWORA 2 A
67 4,75 MARTYNA MOMATUK 2 B
68 4,75 AGNIESZKA STRUK 2 D
69 4,75 ANNA ZYDROŃ 2 E
70 4,75 BARTOSZ ADAMCZYK 3 B
71 4,75 JOANNA SZULC 3 D
72 4,75 ŁUKASZ BIAŁOJAN 3 G


Prymusi Gimnazjum nr 4 - Czerwiec 2006



Lokata średnia NAZWISKO, IMIĘ KLASA
1 5,64 JAKUB DUDZIC 3 D
2 5,64 DANIEL MUSIAŁ 3 D
3 5,5 ANGELIKA MUCHA 3 D
4 5,5 PIOTR WOLAN 3 D
5 5,46 KATARZYNA KUBIAK 2 F
6 5,46 AGNIESZKA SIKORA 2 C
7 5,46 EWELINA GRATKOWSKA 2 B
8 5,45 OLGA KOCZOR 1 E
9 5,43 AGNIESZKA TOBOŁA 3 G
10 5,43 ALEKSANDER HULIST 3 D
11 5,43 AGNIESZKA CHYTROŚ 3 A
12 5,42 BOGUSZ DOMAGAŁA 1 D
13 5,42 ANNA KOCHAŃSKA 1 D
14 5,38 MAGDALENA ŚLIWIŃSKA 2 C
15 5,36 MAGDALENA KLUCZWAJD 3 G
16 5,36 MAŁGORZATA STRUK 3 F
17 5,36 MONIKA HAŁUSZCZAK 3 E
18 5,36 KAMILA MUCHA 3 D
19 5,36 ALEKSANDRA SŁAPIK 3 D
20 5,33 ALEKSANDRA BARTOŃ 2 F
21 5,31 KRZYSZTOF WĄSALA 2 D
22 5,29 PAULINA MORAWIEC 3 C
23 5,29 KATARZYNA NIZIOŁ 3 A
24 5,28 SYLWIA WADAS 3 B
25 5,25 DAGMARA LEŚNIAK 1 E
26 5,25 SYLWIA TYTKO 1 C
27 5,24 EMILIA OCIEPCZYK 2 E
28 5,23 ALEKSANDRA MITKO 3 C
29 5,23 MICHALINA SKRZYPEK 3 C
30 5,23 WIOLETTA CHUDEK 2 F
31 5,23 MARLENA KŚCIUCZYK 2 D
32 5,21 IZABELA CYBULSKA 3 G
33 5,21 JUSTYNA RUBIN 3 F
34 5,21 DANIEL SOWA 3 D
35 5,21 BEATA ADAMCZYK 3 B
36 5,21 KAMILA MIELNIK 3 A
37 5,16 KLAUDIA KRAMARCZYK 2 E
38 5,16 BARTOSZ DUDZIŃSKI 1 A
39 5,16 BARTŁOMIEJ WDOWIAK 1 A
40 5,15 JAKUB HAASE 3 A
41 5,15 MICHAŁ WARCHALSKI 2 C
42 5,14 MICHAŁ TOMALA 3 H
43 5,14 TOMASZ WRÓBEL 3 G
44 5,14 EWA ZYCH 3 D
45 5,14 ANDRZEJ GAJDA 3 C
46 5,08 MONIKA LELONEK 3 C
47 5,08 KLAUDIA PŁUCIENNIK 2 D
48 5,08 MAGDALENA GRUSZKA 2 C
49 5,08 EWA DUDZIC 1 E
50 5,08 MARCIN KUSZ 1 E
51 5,08 MARTA NOWAK 1 E
52 5,07 JUSTYNA ŚWIĄTKOWSKA 3 H
53 5,07 MATRA HEŁKA 3 F
54 5,07 ZUZANNA MASIŃSKA 3 E
55 5,07 EWA WACHOWICZ 3 E
56 5,07 MARIUSZ KASPRZAK 3 E
57 5,07 MONIKA RYSZCZYK 3 E
58 5,07 MAGDALENA DUDZIŃSKA 3 D
59 5,07 JOANNA JELEŃ 3 C
60 5,07 AGATA MARSZOŁEK 3 B
61 5,07 AGNIESZKA KASZTALSKA 2 F
62 5,07 NADIA KUREK 2 F
63 5 PAULINA JUŹWIAK 3 H
64 5 KATARZYNA MOL 3 G
65 5 ALEKSANDRA NOWACKA 3 G
66 5 TYMOTEUSZ TOMCZAK 3 G
67 5 AGNIESZKA WITERSCHEIM 3 E
68 5 TATIANA GOLIK 3 F
69 5 MARTA NOGAŚ 3 F
70 5 ILONA POLAŃSKA 3 F
71 5 ZUZANNA ZIENKIEWICZ 3 F
72 5 KATARZYNA HARCIAREK 3 C
73 5 JUSTYNA ŚLUSARCZYK 3 B
74 5 BEATA POLAŃSKA 2 F
75 5 KRZYSZTOF KOWALOWKA 2 F
76 5 MARTA OLSZEWSKA 2 E
77 5 JOANNA BIL 2 D
78 5 WOJCIECH MALIŃSKI 2 A
79 5 ANNA OSENKOWSKA 1 B
80 4,93 MACIEJ BENDKOWSKI 3 F
81 4,93 KATARZYNA PIKUŁA 3 F
82 4,93 KATARZYNA MAŚLIŃSKA 3 E
83 4,93 KAMIL KOTARSKI 3 C
84 4,93 EWA KLABARA 3 A
85 4,93 MARTA WOŚ 3 A
86 4,92 PATRYCJA BYSTRY 3 B
87 4,92 MARIANNA LITWIŃCZUK 3 A
88 4,92 EDYTA SZOSTOK 2 G
89 4,92 EWA DOMJAN 2 D
90 4,92 KAROL NAGEL 1 E
91 4,92 ANNA TOMASZEWSKA 1 E
92 4,92 AGNIESZKA STRUK 1 D
93 4,86 AGNIESZKA DZIĘGIELEWSKA 3 G
94 4,86 ZOFIA SITEK 3 G
95 4,86 MARLENA BONARSKA 3 E
96 4,86 BARTOSZ ROTHKEGEL 3 E
97 4,86 MIKOŁAJ KUŹNIEWSKI 3 D
98 4,86 ALEKSANDRA KUBACKA 3 C
99 4,86 TOMASZ GĘBKA 3 B
100 4,85 VANESSA WYŻGOLIK 2 G
101 4,85 JOANNA SZULC 2 D
102 4,85 ARKADIUSZ WĘGLARSKI 2 D
103 4,85 ZUZANNA GÓRSKA 2 C
104 4,85 SONIA KROPIOWSKA 2 C
105 4,84 ILONA ŚWIETLIK 2 F
106 4,84 MARCIN BUCZKOWSKI 2 F
107 4,83 MICHAŁ WILGA 1 E
108 4,83 ANNA LOBA 1 C
109 4,83 KAMIL CHLEBUŚ 1 B
110 4,83 MACIEJ SOLUCH 1 B
111 4,83 IDA WITWICKA 1 B
112 4,83 ANETA KRAWCZYK 1 A
113 4,81 MATRYNA MOMATIUK 1 B
114 4,79 PAWEŁ RASIŃSKI 3 H
115 4,79 MICHAŁ OLCZYK 3 H
116 4,79 KRZYSZTOF PULCHNY 3 H
117 4,79 EWA KOLASIŃSKA 3 A
118 4,79 JAKUB KUCERA 3 A
119 4,78 MICHAŁ HERNICZEK 3 F
120 4,78 MAŁGORZATA SKORUS 3 D
121 4,78 ALEKSANDRA ADAMSKA 3 C
122 4,78 EWA ŚWITOŃ 3 B
123 4,77 BEATA WIDŁOK 3 C
124 4,77 ARTUR SAJNÓG 3 C
125 4,77 KRZYSZTOF WOLIŃSKI 2 G
126 4,77 JACEK WIKTORUK 2 D
127 4,77 TOMASZ SARNA 2 C
128 4,77 MAŁGORZATA SITEK 2 B
129 4,76 PATRYCJA SOWIŃSKA 2 F
130 4,76 KAROLINA GRABOWSKA 2 F
131 4,76 ANNA ROZLACH 2 F
132 4,75 NATALIA ŁACHUT 1 E
133 4,75 ŁUKASZ SZCZOTKA 1 E
134 4,75 MICHAŁ WĘGRZYN 1 E
135 4,75 ANNA ZYDROŃ 1 E
136 4,75 AGATA ŻEBRACKA 1 C
137 4,75 MARTA KALINOWSKA 1 B
138 4,75 PATRYK CHOŁUJ 1 B
139 4,75 AGNIESZKA DUDEK 1 A


Prymusi Gimnazjum nr 4 - Styczeń 2006



Lokata średnia NAZWISKO, IMIĘ KLASA
1 5,46 EWELINA GRATKOWSKA 2 B
2 5,42 ANGELIKA MUCHA 3 D
3 5,33 DANIEL MUSIAŁ 3 D
4 5,33 JAKUB DUDZIC 3 D
5 5,33 ALEKSANDRA SŁAPIK 3 D
6 5,25 ANNA KOCHAŃSKA 1 D
7 5,25 KAMILA MUCHA 3 D
8 5,2 SYLWIA WADAS 3 B
9 5,18 SYLWIA TYTKO 1 C
10 5,18 OLGA KOCZOR 1 E
11 5,17 BOGUSZ DOMAGAŁA 1 D
12 5,17 PIOTR WOLAN 3 D
13 5,17 ALEKSANDER HULIST 3 D
14 5,16 AGNIESZKA SIKORA 2 C
15 5,16 MAGDALENA ŚLIWIŃSKA 2 C
16 5,16 KLAUDIA KRAMARCZYK 2 E
17 5,1 IZABELA CYBULSKA 3 G
18 5,1 MAGDALENA KLUCZWAJD 3 G
19 5,1 TOMASZ WRÓBEL 3 G
20 5,09 ALEKSANDRA MITKO 3 C
21 5,08 BARTŁOMIEJ WDOWIAK 1 A
22 5,08 DAGMARA LEŚNIAK 1 E
23 5,08 EWA DUDZIC 1 E
24 5,08 JOANNA BIL 2 D
25 5,08 EMILIA OCIEPCZYK 2 E
26 5,08 AGNIESZKA HYTROŚ 3 A
27 5,08 MAŁGORZATA STRUK 3 F
28 5,07 KATARZYNA KUBIAK 2 F
29 5,07 NADIA KUREK 2 F
30 5 ANNA OSENKOWSKA 1 B
31 5 MARTA NOWAK 1 E
32 5 ANNA TOMASZEWSKA 1 E
33 5 MARLENA KŚCIUCZYK 2 D
34 5 KRZYSZTOR WĄSALA 2 D
35 5 MARTA OLSZEWSKA 2 E
36 5 WIOLETTA CHUDEK 2 F
37 5 BEATA POLAŃSKA 2 F
38 5 PAULINA MORAWIEC 3 C
39 5 EWA ZYCH 3 D
40 5 MARIUSZ KASPRZAK 3 E
41 5 JUSTYNA RUBIN 3 F
42 5 AGNIESZKA TOBOŁA 3 G
43 4,93 MICHAŁ WARCHALSKI 2 C
44 4,92 AGNIESZKA KASZTALSKA 2 F
45 4,92 MARTA HEŁKA 3 F
46 4,91 BEATA ADAMCZYK 3 B
47 4,91 MONIKA HAŁUSZCZAK 3 E
48 4,91 EWA WACHOWICZ 3 E
49 4,91 AGNIESZKA WITERSCHEIM 3 E
50 4,9 KATARZYNA NIZIOŁ 3 A
51 4,9 MICHALINA SKRZYPEK 3 C
52 4,9 KATARZYNA MOL 3 G
53 4,9 TYMOTEUSZ TOMCZAK 3 G
54 4,85 KAROL NAGEL 1 E
55 4,85 KLAUDIA PŁUCIENNIK 2 D
56 4,85 EDYTA SZOSTOK 2 G
57 4,83 BARTOSZ DUDZIŃSKI 1 A
58 4,83 WOJCIECH MALIŃSKI 2 A
59 4,83 AGATA MARSZOŁEK 3 B
60 4,83 DANIEL SOWA 3 D
61 4,83 ZUZANNA MOSIŃSKA 3 E
62 4,83 MONIKA RYSZCZYK 3 E
63 4,83 MARTA NOGAŚ 3 F
64 4,83 ILONA POLAŃSKA 3 F
65 4,81 MARTA KALINOWSKA 1 B
66 4,77 MAGDALENA GRUSZKA 2 C
67 4,77 AGATA PODSTAWA 2 C
68 4,77 GRZEGORZ ŚWIERKULA 2 G
69 4,76 MARCIN BUCZKOWSKI 2 F
70 4,75 ANETA KRAWCZYK 1 A
71 4,75 ANNA ZYDROŃ 1 E
72 4,75 JUSTYNA ŚLUSARCZYK 3 B
73 4,75 PATRYCJA BYSTRY 3 B
74 4,75 EWA ŚWITOŃ 3 B
75 4,75 JOANNA JELEŃ 3 C


Prymusi Gimnazjum nr 4 - Czerwiec 2005



Lokata średnia NAZWISKO, IMIĘ KLASA
1 5,93 ŁUKASZ POTRAWA 3 D
2 5,64 ARTUR WIKTORUK 3 E
3 5,57 AGNIESZKA KOWALÓWKA 3 D
4 5,57 KAMILA SOKOŁOWSKA 3 F
5 5,5 JAKUB FIRLUS 3 B
6 5,5 KATARZYNA WOCH 3 E
7 5,46 JAKUB DUDZIC 2 D
8 5,46 ANGELIKA MUCHA 2 D
9 5,46 DANIEL MUSIAŁ 2 D
10 5,43 AGNIESZKA MAJCHRZAK 3 D
11 5,39 KATARZYNA DWORNIAK 3 F
12 5,38 KAMILA MUCHA 2 D
13 5,35 JAKUB WOLNY 3 G
14 5,34 AGNIESZKA SIKORA 1 C
15 5,34 MAGDALENA ŚLIWIŃSKA 1 C
16 5,33 EWELINA GRATKOWSKA 1 B
17 5,33 MICHAŁ WARCHALSKI 1 C
18 5,33 MARLENA KŚCIUCZYK 1 D
19 5,3 AGNIESZKA CHYTROŚ 2 A
20 5,3 AGATA MARSZOŁEK 2 B
21 5,31 ALEKSANDRA SŁAPIK 2 D
22 5,31 PIOTR WOLAN 2 D
23 5,3 MAGDALENA KLUCZWAJD 2 G
24 5,29 DARIUSZ SZCZEPAŃSKI 3 F
25 5,29 MAŁGORZATA ADAMCZYK 3 F
26 5,28 ALEKSANDRA DZIUK 3 G
27 5,27 ALEKSANDRA MITKO 2 C
28 5,25 PAULINA MORAWIEC 2 C
29 5,23 BEATA ADAMCZYK 2 B
30 5,23 EWA WACHOWICZ 2 E
31 5,23 MONIKA HAŁUSZCZAK 2 E
32 5,23 AGNIESZKA TOBOŁA 2 G
33 5,21 KAMILA CHACIA 3 A
34 5,21 KATARZYNA KACZMARCZYK 3 A
35 5,21 MONIKA KOŹMIN 3 D
36 5,21 ANNA STAWIK 3 D
37 5,21 DOMINIK SARNA 3 F
38 5,21 MARTA ŁYCZAKOWSKA 3 F
39 5,18 WOJCIECH MALIŃSKI 1 A
40 5,15 JAKUB HAASE 2 A
41 5,15 KAMILA MIELNIK 2 A
42 5,15 EWA ŚWITOŃ 2 B
43 5,15 ALEKSANDER HULIST 2 D
44 5,15 GOLIK TATIANA 2 F
45 5,15 JUSTYNA RUBIN 2 F
46 5,15 IZABELA CYBULSKA 2 G
47 5,14 TADEUSZ LATACZ 3 A
48 5,14 SYLWIA GÓRNA 3 B
49 5,14 ANNA FAMUŁA 3 E
50 5,14 SEBASTIAN CZARNIK 3 E
51 5,14 AGNIESZKA LIPIŃSKA 3 F
52 5,14 KATARZYNA WYDRYCH 3 F
53 5,09 MAGDALENA GRUSZKA 1 C
54 5,09 MICHALINA SKRZYPEK 2 C
55 5,08 JOANNA SZULC 1 D
56 5,08 KLAUDIA KRAMARCZYK 1 E
57 5,08 EMILIA OCIEPCZYK 1 E
58 5,08 BEATA POLAŃSKA 1 F
59 5,08 JOANNA JELEŃ 2 C
60 5,08 MARTA NOGAŚ 2 F
61 5,08 ILONA POLAŃSKA 2 F
62 5,07 KATARZYNA NIZIOŁ 2 A
63 5,07 SYLWIA WADAS 2 B
64 5,07 TOMASZ WRÓBEL 2 G
65 5,07 MICHAŁ RYGIEL 3 A
66 5,07 SEBASTIAN MAGRYŚ 3 B
67 5,07 JOANNA BIEŃKOWSKA 3 D
68 5,07 TOMASZ ZADROŻNY 3 D
69 5,07 ŁUKASZ MIROWSKI 3 E
70 5,07 SANDRA JARGIEŁO 3 E
71 5,07 KATARZYNA SEWERYN 3 F
72 5 MAŁGORZATA SITEK 1 B
73 5 TOMASZ SARNA 1 C
74 5 ALEKSANDRA BARTOŃ 1 F
75 5 KATARZYNA KUBIAK 1 F
76 5 NADIA KUREK 1 F
77 5 AGNIESZKA KASZTALSKA 1 F
78 5 JUSTYNA ŚLUSARCZYK 2 B
79 5 ZUZANNA MOSIŃSKA 2 E
80 5 MARTA HEŁKA 2 F
81 5 TYMOTEUSZ TOMCZAK 2 G
82 5 ALEKSANDRA NOWACKA 2 G
83 5 ALICJA BIESMER 3 A
84 5 KATARZYNA MASIULANIS 3 A
85 5 BARTOSZ OSTOJSKI 3 A
86 5 ŁUCARZ DAMIAN 3 B
87 5 PIOTR MĄDRY 3 C
88 5 ANNA KOTURBASZ 3 E
89 5 RAFAŁ KIREJCZYK 3 F
90 5 JULIA DZIUKIEWICZ 3 F
91 5 LESZEK OLSZEWSKI 3 G
92 5 HANNA POLKO 3 G
93 5 MONIKA ZAGRODNIK 3 G
94 5 PAULINA STARGAŁA 3 H


Prymusi Gimnazjum nr 4 - Luty 2005



Lokata średnia NAZWISKO, IMIĘ KLASA
1 5,77 ŁUKASZ POTRAWA 3 D
2 5,5 JAKUB WOLNY 3 G
3 5,38 ANGELIKA MUCHA 2 D
4 5,33 MICHALINA SKRZYPEK 2 C
5 5,31 DANIEL MUSIOŁ 2 D
6 5,25 EWELINA GRATKOWSKA 1 B
7 5,25 ARTUR WIKTORUK 3 E
8 5,23 PAULINA MORAWIEC 2 C
9 5,23 KAMILA MUCHA 2 D
10 5,23 ALAKSANDRA SŁOPIK 2 D
11 5,23 AGNIESZKA KOWALÓWKA 3 D
12 5,2 WOJCIECH MALIŃSKI 1 A
13 5,18 MARLENA KŚCIUCZYK 1 D
14 5,17 JAKUB FIRLUS 3 B
15 5,17 KAMILA SOKOŁOWSKA 3 F
16 5,17 DARIUSZ SZCZEPAŃSKI 3 F
17 5,16 KATARZYNA WOCH 3 E
18 5,16 ALAKSANDRA MITKO 2 C
19 5,15 ANNA STAWIK 3 D
20 5,1 KATARZYNA NIZIOŁ 2 A
21 5,09 KATARZYNA DWORZAK 3 F
22 5,09 EMILIA OCIEPCZYK 1 E
23 5,08 ALAKSANDER MULIST 2 D
24 5,08 PIOTR WOLAN 2 D
25 5,08 MARTA ŁYCZAKOWSKA 3 F
26 5,08 DOMINIK SARNA 3 F
27 5,08 ALEKSANDRA DZIUK 3 G
28 5,08 JUSTYNA RUBIN 2 F
29 5,08 AGNIESZKA MAJCHRZAK 3 D
30 5,07 MONIKA HAŁUSZCZAK 2 E
31 5 AGATA MARSZOŁEK 2 B
32 5 AGNIESZKA SIKORA 1 C
33 5 AGNIESZKA TOBOŁA 2 G
34 5 ALEKSANDRA BARTOŃ 1 F
35 5 BEATA POLAŃSKA 1 F
36 5 EWA WACHOWICZ 2 E
37 5 JOANNA BIEŃKOWSKA 3 D
38 5 KLAUDIA KRAMARCZYK 1 E
39 5 MAŁGORZATA ADAMCZYK 3 F
40 5 MICHAŁ WARCHALSKI 1 C
41 5 NADIA KUREK 1 F
42 5 ZUZANNA MOSIŃSKA 2 E


Prymusi Gimnazjum nr 4 - Czerwiec 2004



Lokata średnia NAZWISKO, IMIĘ KLASA
1 5,85 ANNA LACH 3 H
2 5,77 ŁUKASZ POTRAWA 2 D
3 5,75 SYLWIA WADAS 1 B
4 5,7 MAGDALENA DURJASZ 3 C
5 5,69 TOMASZ ŁUCARZ 3 A
6 5,64 KATARZYNA GROTKOWSKA 3 F
7 5,64 ANNA LASKOWSKA 3 F
8 5,57 EWA ANTOS 3 E
9 5,57 MAGDALENA BALCER 3 G
10 5,54 EWA WAWRZYNIAK 3 A
11 5,51 MICHAŁ PIASKOWSKI 3 E
12 5,5 AGNIESZKA EWA MAZUR 3 E
13 5,5 KATARZYNA OBAŁKA 3 G
14 5,46 AGNIESZKA KOWALÓWKA 2 D
15 5,46 ARTUR WIKTORUK 2 E
16 5,46 BARTŁOMIEJ KOGUT 3 A
17 5,46 DAMIAN PLUTA 3 A
18 5,46 AGATA GORAJ 3 H
19 5,42 TOMASZ GĘBICKI 3 G
20 5,41 AGATA MARSZOŁEK 1 B
21 5,38 DOROTA OSADZIN 3 A
22 5,38 ANNA SIWEK 3 H
23 5,36 PIOTR TOMASZEWSKI 3 D
24 5,36 SABINA BĄK 3 E
25 5,36 AGATA KRZEWIŃSKA 3 F
26 5,35 JACEK WRÓBLEWSKI 3 G
27 5,31 DARIA GRĘDA 3 C
28 5,3 ALEKSANDRA MITKO 1 C
29 5,29 KATARZYNA WITERSCHEIM 3 D
30 5,28 DOMINIKA KOCZYBA 3 G
31 5,25 AGNIESZKA CHYTROŚ 1 A
32 5,25 ANGELIKA MUCHA 1 D
33 5,25 KAMILA MUCHA 1 D
34 5,25 DANIEL MUSIAŁ 1 D
35 5,23 JAKUB FIRLUS 2 B
36 5,23 SYLWIA GÓRNA 2 B
37 5,23 ANNA STAWIK 2 D
38 5,23 KATARZYNA WOCH 2 E
39 5,23 KAMILA SOKOŁOWSKA 2 F
40 5,23 DARIUSZ SZCZEPAŃSKI 2 F
41 5,23 PATRYCJA SPYRA 3 C
42 5,23 PATRYCJA RENOWICZ 3 C
43 5,23 ANNA GARLEJ 3 D
44 5,21 PAULINA STRZOPA 3 D
45 5,21 SEBASTIAN STOKŁOSA 3 E
46 5,21 EWELINA SZTEJNAGEL 3 F
47 5,2 MICHALINA SKRZYPEK 1 C
48 5,17 JAKUB DUDZIC 1 D
49 5,16 JUSTYNA ŚLUSARCZYK 1 B
50 5,15 KAMILA CHACIA 2 A
51 5,15 AGNIESZKA MAJCHRZAK 2 D
52 5,15 ALEKSANDRA DZIUK 2 G
53 5,15 JAKUB WOLNY 2 G
54 5,15 AGATA NOWAK 3 A
55 5,15 JAKUB WAWRZAK 3 A
56 5,15 MATEUSZ ZUBER 3 C
57 5,15 EWA MARSZOŁEK 3 H
58 5,14 HANNA SIELAŃCZYK 3 B
59 5,14 MATEUSZ SENDECKI 3 G
60 5,1 EWA WACHOWICZ 1 E
61 5,1 MONIKA HAŁUSZCZAK 1 E
62 5,09 PAULINA MORAWIEC 1 C
63 5,08 ALEKSANDER HULIST 1 D
64 5,08 ALEKSANDRA SŁAPIK 1 D
65 5,08 ILONA POLAŃSKA 1 F
66 5,08 TADEUSZ LATACZ 2 A
67 5,08 KATARZYNA DWORAK 2 F
68 5,08 PATRYK HAŁUSZCZAK 3 H
69 5,07 SEBASTIAN CZARNIK 2 E
70 5,07 ANNA JURSKA 3 D
71 5,07 IZABELA FLORJAN 3 G
72 5,07 MACIEJ WIĄK 3 G
73 5 KATARZYNA NIZIOŁ 1 A
74 5 BEATA WIDŁOK 1 C
75 5 PIOTR WOLAN 1 D
76 5 MARTA HEŁKA 1 F
77 5 IZABELA CYBULSKA 1 G
78 5 AGNIESZKA CZARNY 2 A
79 5 BARTOSZ OSTOJSKI 2 A
80 5 PIOTR MĄDRY 2 C
81 5 ŁUKASZ MIROWSKI 2 E
82 5 DOMINIK SARNA 2 F
83 5 MAŁGORZATA ADAMCZYK 2 F
84 5 KATARZYNA WYDRYCH 2 F
85 5 HANNA POLKO 2 G
86 5 ŁUKASZ URBAŃSKI 3 A
87 5 PAWEŁ STACHURA 3 C
88 5 RYSZARD REJMANIAK 3 G


Prymusi Gimnazjum nr 4 - Luty 2004



Lokata średnia NAZWISKO, IMIĘ KLASA
1 5,83 LACH ANNA 3 H
2 5,61 ŁUCARZ TOMASZ 3 A
3 5,46 WAWRZYNIAK EWA 3 A
4 5,42 MAZUR AGNIESZKA E. 3 E
5 5,33 WIKTORUK ARTUR 2 E
6 5,33 GORAJ AGATA 3 H
7 5,31 POTRAWA ŁUKASZ 2 D
8 5,3 DURJASZ MAGDALENA 3 C
9 5,25 BALCER MAGDALENA 3 G
10 5,22 ŚLUSARCZYK JUSTYNA 1 B
11 5,17 ANTOS EWA 3 E
12 5,17 BĄK SABINA 3 E
13 5,17 PIASKOWSKI MICHAŁ 3 E
14 5,17 GROTKOWSKA KATARZYNA 3F
15 5,16 WOLNY JAKUB 2 G
16 5,16 SPYRA PATRYCJA 3 C
17 5,16 OBAŁKA KATARZYNA 3 G
18 5,16 WRÓBLEWSKI JACEK 3 G
19 5,15 KOWALÓWKA AGNIESZKA 2 D
20 5,15 OSADZIN DOROTA 3 A
21 5,15 PLUTA DAMIAN 3 A
22 5,15 WITERSCHEIM KATARZYNA 3 D
23 5,1 WACHOWICZ EWA 1 E
24 5,09 LASKOWSKA ANNA 3
25 5,08 FIRLUS JAKUB 2 B
26 5,08 SOKOŁOWSKA KAMILA 2 F
27 5,08 TOMASZEWSKI PIOTR 3 D
28 5,08 KOCZYBA DOMINIKA 3 G
29 5,08 MARSZOŁEK EWA 3 H
30 5,08 SIWEK ANNA 3H
31 5,07 KOGUT BARTŁOMIEJ 3 A
32 5 CHYTROŚ AGNIESZKA 1 A
33 5 MITKO ALEKSANDRA 1 C
34 5 MORAWIEC PAULINA 1 C
35 5 SKRZYPEK MICHALINA 1 C
36 5 MUCHA ANGELIKA 1 D
37 5 MUCHA KAMILA 1 D
38 5 MOSIŃSKA ZUZANNA 1 E
39 5 CYBULSKA IZABELA 1 G
40 5 LATACZ TADEUSZ 2 A
41 5 STAWIK ANNA 2 D
42 5 WOCH KATARZYNA 2 E
43 5 CZARNIK SEBASTIAN 2 E
44 5 GRĘDA DARIA 3 C
45 5 RENOWICZ PATRYCJA 3 C
46 5 STRZOPA PAULINA 3D
47 5 KRZEWIŃSKA AGATA 3F
48 5 FLORIAN IZABELA 3G